Clasificaciones  - XXII CARREIRA POPULAR  SANTA UXIA. CONCELLO DE RIVEIRA

Clasificaciones - XXII CARREIRA POPULAR SANTA UXIA. CONCELLO DE RIVEIRA

Consulta en PDF
Buscar Participante

Resultados: 564
DorsalParticipantePTO T_OFICIAL RITMO SEXO PTO SEXO CATEGORIA PTO CAT CARRERA Ver más
1MANUEL ANGEL PENAS BLANCO 1 00:30:49 3:04 M 1 MASTER 2_FEM -1 ABSOLUTA
521ALEJANDRO FERNÁNDEZ RIVERA 2 00:30:52 3:05 M 2 SENIOR_MAS -1 ABSOLUTA
551JOSE MANUEL VIEITO VILACOBA 3 00:30:54 3:05 M 3 MASTER 1_FEM -1 ABSOLUTA
530NUNO COSTA 4 00:31:01 3:06 M 4 SENIOR_MAS 1 ABSOLUTA
144RUBEN DIZ DIAZ 5 00:32:48 3:16 M 5 MASTER 1_FEM 1 ABSOLUTA
16ESTEBAN TOUCEDO SANTOS 6 00:33:42 3:22 M 6 SENIOR_MAS 2 ABSOLUTA
17RUBEN INSUA DIAZ 7 00:34:03 3:24 M 7 SENIOR_MAS 3 ABSOLUTA
46VICTOR GONZALEZ HORTA 8 00:34:14 3:25 M 8 MASTER 1_FEM 2 ABSOLUTA
38LUCAS POUSO VIDAL 9 00:34:17 3:25 M 9 MASTER 1_FEM 3 ABSOLUTA
542RUBÉN CAAMAÑO NIETO 10 00:34:23 3:26 M 10 MASTER 1_FEM 4 ABSOLUTA
543PABLO SANTOS NUÑEZ 11 00:34:32 3:27 M 11 MASTER 1_FEM 5 ABSOLUTA
534JOSE MANUEL PENAS VARELA 12 00:34:35 3:27 M 12 MASTER 1_FEM 6 ABSOLUTA
630SAMUEL SABORIDO SOÑORA 13 00:34:47 3:28 M 13 MASTER 2_FEM 1 ABSOLUTA
51PABLO OTERO FARIÑA 14 00:34:49 3:28 M 14 SUB 23_MAS 1 ABSOLUTA
95OSCAR GUERRA MAGAN 15 00:34:49 3:28 M 15 MASTER 2_FEM 2 ABSOLUTA
83JUAN FRANCISCO FERNANDEZ LIJO 16 00:34:51 3:29 M 16 MASTER 2_FEM 3 ABSOLUTA
63ALEXIS BUIG FERNANDEZ 17 00:35:29 3:32 M 17 MASTER 2_FEM 4 ABSOLUTA
97FRANCISCO RAMON OUBIÑA DIOS 18 00:35:43 3:34 M 18 MASTER 2_FEM 5 ABSOLUTA
98JOSE NAVARRO ANTON 19 00:35:51 3:35 M 19 MASTER 2_FEM 6 ABSOLUTA
638JUAN ALVAREZ CURES 20 00:35:54 3:35 M 20 MASTER 2_FEM 7 ABSOLUTA
56JOSE CARLOS BUJAN OTERO 21 00:35:54 3:35 M 21 MASTER 2_FEM 8 ABSOLUTA
61JOAQUÍN DOSIL DIAZ 22 00:35:58 3:35 M 22 MASTER 2_FEM 9 ABSOLUTA
517PAULA MAYOBRE GONZÁLEZ 23 00:36:05 3:36 F 1 SENIOR_FEM -1 ABSOLUTA
580C_PINO_VAL CANOSA CASTIÑEIRA 24 00:36:06 3:36 M 23 MASTER 2_FEM 10 ABSOLUTA
44MAXI OUBIÑA FALCÓN 25 00:36:07 3:36 M 24 MASTER 1_FEM 7 ABSOLUTA
513CAYETANO GARCIA BLANCO 26 00:36:10 3:36 M 25 SENIOR_MAS 4 ABSOLUTA
560HUGO MARTINEZ CASANOVA 27 00:36:18 3:37 M 26 SUB18_MAS 1 ABSOLUTA
539J. LUIS GONZÁLEZ NÚÑEZ 28 00:36:24 3:38 M 27 MASTER 1_FEM 8 ABSOLUTA
609BONI GONZÁLEZ REY 29 00:36:43 3:40 M 28 MASTER 2_FEM 11 ABSOLUTA
101JOSE SUAREZ LEIS 30 00:36:49 3:40 M 29 MASTER 3_FEM 1 ABSOLUTA
Resultados: 564