Menú principal
Inicio
Resultados
Participantes
Información
Reglamento
Zona Privada del Participante
Cómo llegar
Contactar
Consulta en PDF
CLASIFICACIÓN OFICIAL - IV NOCTURNA DO XALO
PREMIACIÓN XERAL - IV NOCTURNA DO XALO
PREMIACIÓN PARTICIPANTES DE MÁIS IDADE
Buscar Participante
Dorsal
Participante
T.OFICIAL
TODAS
-
01:09:19
01:09:21
01:12:02
01:13:21
01:14:35
01:14:42
01:15:28
01:18:13
01:18:47
01:19:13
01:19:15
01:19:29
01:20:34
01:20:44
01:21:21
01:21:48
01:22:45
01:24:39
01:25:08
01:25:11
01:25:13
01:26:05
01:26:15
01:26:59
01:27:20
01:28:27
01:28:53
01:30:04
01:30:07
01:31:18
01:31:50
01:32:49
01:32:55
01:36:28
01:37:01
01:37:10
01:37:12
01:37:54
01:38:14
01:38:34
01:40:07
01:40:09
01:40:11
01:40:12
01:40:13
01:40:15
01:40:31
01:40:46
01:41:31
01:41:40
01:42:07
01:42:20
01:43:15
01:44:51
01:46:09
01:46:14
01:46:20
01:47:44
01:47:53
01:47:56
01:47:57
01:48:09
01:48:14
01:48:18
01:49:53
01:50:33
01:51:01
01:51:15
01:53:51
01:53:56
01:53:58
01:54:08
01:54:26
01:54:31
01:55:54
01:55:55
01:55:56
01:55:59
01:56:03
01:57:01
02:00:14
02:00:48
02:00:51
02:01:34
02:01:35
02:02:07
02:03:35
02:03:52
02:06:49
02:06:51
02:07:50
02:07:51
02:10:54
02:11:31
02:11:49
02:13:10
02:13:11
02:15:54
02:15:58
02:16:18
02:17:22
02:18:25
02:18:26
02:18:52
02:20:37
02:20:55
02:20:56
02:22:26
02:22:58
02:28:11
02:32:27
02:32:35
02:32:42
02:32:44
02:32:45
02:32:46
02:36:27
02:39:12
02:40:44
Resultados: 134
Dorsal
Participante
PTO
CLUB
T.OFICIAL
RITMO
SEX
P.SEX
Ver más
1
MIGUEL VÁZQUEZ GRELA
1
TRAILEROS TOXOS E BIRRAS
01:09:19
5:46
M
1
11
MARCOS NAYA BADALLO
2
TRAILEROS TOXOS E BIRRAS
01:09:21
5:46
M
2
84
FERNANDO ARCA
3
XESTEIRAS
01:12:02
6:00
M
3
3
BRUNO CARDAMAS FREIRE
4
A.D. JARNACHAS
01:13:21
6:06
M
4
6
JOSE RAFAEL MENDEZ MENDEZ
5
K2ORDES
01:14:35
6:12
M
5
10
IVÁN REBOREDO SANJURJO
6
TRAILEROS TOXOS E BIRRAS
01:14:42
6:13
M
6
143
JOSE MARIA DIAZ DIAZ
7
TRAILEROS TOXOS E BIRRAS
01:15:28
6:17
M
7
153
DAVID ALONSO NOGUEIRA
8
NINGUNO
01:18:13
6:31
M
8
21
JUAN FERNÁNDEZ FORNOS
9
AD JARNACHAS
01:18:47
6:33
M
9
2
ANTONIO CADAVEIRA RAMOS
10
TRAILEROS TOXOS E BIRRAS
01:19:13
6:36
M
10
14
JOSÉ LUIS CANDAL GILDA
11
TRAILEROS TOXOS E BIRRAS
01:19:15
6:36
M
11
129
DAVID ESTEBAN FERREIRO
12
INDEPENDIENTE
01:19:29
6:37
M
12
23
JUNIOR JAVIER VÁZQUEZ GRELA
13
TRAILEROS TOXOS E BIRRAS
01:20:34
6:42
M
13
22
SERGIO MUIÑO GENDE
14
TRAILEROS TOXOS E BIRRAS
01:20:44
6:43
M
14
16
MARCOS REY CAMPELO
15
TRAILEROS TOXOS E BIRRAS
01:21:21
6:46
M
15
4
EDU PINEDO ARMESTO
16
TRAILEROS TOXOS E BIRRAS
01:21:48
6:48
M
16
43
JOSE ANTONIO CABO AREOSO
17
K2- ORDES
01:22:45
6:53
M
17
130
MIKEL OCERIN
18
-
01:24:39
7:03
M
18
48
ANXO MEIZOSO PERMUI
19
TRIATLON ARTEIXO
01:24:39
7:03
M
19
26
ALEJANDRO SÁNCHEZ RAMOS
20
TRAILEROS TOXOS E BIRRAS
01:25:08
7:05
M
20
32
ROBERTO CACHEIRO
21
TRAILEROS TOXOS E BIRRAS
01:25:11
7:05
M
21
5
DIEGO BERMUDEZ REMUIÑAN
22
TERRAS DE BURON
01:25:13
7:06
M
22
36
DANIEL SUSO SÁNCHEZ
23
SONS OF POSEIDON
01:26:05
7:10
M
23
69
ADRIAN MOSTEIRO MILLARES
24
INDEPENDIENTE
01:26:15
7:11
M
24
67
SAMUEL VARELA DIVAL
25
INDEPENDIENTE
01:26:59
7:14
M
25
56
IAGO BARRO SÁNCHEZ
26
PEÑA LAR TRAIL
01:27:20
7:16
M
26
118
JAIME ÁNGEL CAO DE LA SIERRA
27
TRAILEROS TOXOS E BIRRAS
01:28:27
7:22
M
27
63
ALBERTO LOPEZ CRESPO
28
INDEPENDIENTE
01:28:53
7:24
M
28
30
FRAN CALABRIA LEMA
29
CLUB CICLISTA CULLEREDO
01:30:04
7:30
M
29
117
IAGO FERNANDEZ DEL RIO
30
INDEPENDIENTE
01:30:07
7:30
M
30
Resultados: 134