Clasificaciones  - XI CARREIRA POPULAR CONCELLO DA POBRA DO CARAMIÑAL

Clasificaciones - XI CARREIRA POPULAR CONCELLO DA POBRA DO CARAMIÑAL

Consulta en PDF
Buscar Participante

Resultados: 420
DorsalParticipantePTO T_OFICIAL SEXO PTO SEXO CATEGORIA PTO CAT EQUIPO CARRERA Ver más
1MANUEL ANGEL PENAS BLANCO 1 00:31:01 M 1 MASTER 2_MAS 1 O PINO ABSOLUTA
572ROMARIC FORQUES 2 00:31:06 M 2 SUB 23_MAS 1 SAN MIGUEL DE MARIN ABSOLUTA
505DAVID CASTRO FAJARDO 3 00:31:28 M 3 SENIOR_MAS 1 AD NAUTICO NARON ABSOLUTA
569MANUEL HURTADO SANJURJO 4 00:31:47 M 4 MASTER 1_MAS 1 SOCIEDAD GIMNASTICA DE PONTEVEDRA ABSOLUTA
2JUAN ANTONIO GUDE VILA 5 00:32:04 M 5 MASTER 2_MAS 2 MONTEPENARUBIA ABSOLUTA
502SAUL CASTRO SANTANA 6 00:32:32 M 6 MASTER 1_MAS 2 DISA HPS THRIATLON ABSOLUTA
16ESTEBAN TOUCEDO SANTOS 7 00:33:24 M 7 SENIOR_MAS 2 SAN MIGUEL DE MARIN ABSOLUTA
619JUAN ÁLVAREZ CURES 8 00:33:33 M 8 MASTER 2_MAS 3 CLUB ATLETISMO O PINO ABSOLUTA
5AMADOR PENA TORREIRA 9 00:33:55 M 9 MASTER 1_MAS 3 CLUB ATLETISMO O PINO ABSOLUTA
46VICTOR GONZALEZ HORTA 10 00:34:06 M 10 MASTER 1_MAS 4 COMESAÑA SPORTING CLUB ABSOLUTA
17RUBEN INSUA DIAZ 11 00:34:18 M 11 SENIOR_MAS 3 ATLETISMO SAR-VERMU PETRONI ABSOLUTA
626JOSÉ MIGUEL GÓMEZ SÁNCHEZ 12 00:34:25 M 12 MASTER 2_MAS 4 CLUB ATLETISMO O PINO ABSOLUTA
592ROBERTO C. AGRELO GÓMEZ 13 00:34:29 M 13 MASTER 2_MAS 5 C..A. SAR - VERMÚ PETRONI ABSOLUTA
38LUCAS POUSO VIDAL 14 00:34:42 M 14 MASTER 1_MAS 5 C. A. CAMBADOS - SEGUROS NOVAL ABSOLUTA
63ALEXIS BUIG FERNANDEZ 15 00:34:45 M 15 MASTER 2_MAS 6 C. A. BARBANZA ABSOLUTA
59PEDRO TRABA CAAMAÑO 16 00:34:58 M 16 MASTER 2_MAS 7 CAO ( CLUB ATLETISMO OUTES ) ABSOLUTA
533JOSE MANUEL PENAS VARELA 17 00:35:12 M 17 MASTER 1_MAS 6 ASOCIACIÓN DEPORTIVA CERNE ABSOLUTA
633MANUEL GONZALEZ VALLEJO 18 00:35:23 M 18 MASTER 2_MAS 8 AD MARATHON ABSOLUTA
95OSCAR GUERRA MAGAN 19 00:35:56 M 19 MASTER 2_MAS 9 C. A. CAMBADOS - SEGUROS NOVAL ABSOLUTA
97FRANCISCO RAMON OUBIÑA DIOS 20 00:36:04 M 20 MASTER 2_MAS 10 C.A CAMBADOS SEGUROS NOVAL ABSOLUTA
44MAXI OUBIÑA FALCÓN 21 00:36:07 M 21 MASTER 1_MAS 7 C. A. CAMBADOS - SEGUROS NOVAL ABSOLUTA
56JOSE CARLOS BUJAN OTERO 22 00:36:10 M 22 MASTER 2_MAS 11 NOITEBRA, F.C. ABSOLUTA
23DAVID SENDÓN CAAMAÑO 23 00:36:13 M 23 MASTER 1_MAS 8 CAO ( CLUB ATLETISMO OUTES ) ABSOLUTA
539ROBERTO MARTINEZ CASTRO 24 00:36:19 M 24 MASTER 1_MAS 9 CD PINARIUM ABSOLUTA
632RAMON CANOSA CASTIÑEIRA 25 00:36:26 M 25 MASTER 2_MAS 12 A.D.OLIMPIA ABSOLUTA
523JOSELYN BREA ABREU 26 00:36:27 F 1 SENIOR_FEM 1 NINGUNO ABSOLUTA
106CARLOS BUSTO LOBATO 27 00:36:30 M 26 MASTER 3_MAS 1 ATLETISMO SAR-VERMU PETRONI ABSOLUTA
83JUAN FRANCISCO FERNANDEZ LIJO 28 00:36:38 M 27 MASTER 2_MAS 13 POR AMOR AL ARTE ABSOLUTA
34VICTOR SANDEZ SOBRIDO 29 00:36:44 M 28 MASTER 1_MAS 10 NINGUNO ABSOLUTA
98JOSE NAVARRO ANTON 30 00:36:48 M 29 MASTER 2_MAS 14 S.D. BARBANTIA RODA ABSOLUTA
541OSCAR DIÉGUEZ PINTOR 31 00:36:52 M 30 MASTER 1_MAS 11 ASOCIACIÓN DEPORTIVA CERNE ABSOLUTA
571ALBERTO TOMÉ BRANDÓN 32 00:36:55 M 31 SUB 23_MAS 2 FOGAR TRIATLÓN ABSOLUTA
668HUGO MARTÍNEZ CASANOVA 33 00:36:57 M 32 SUB 18_MAS 1 ESCUELA ATLETICA LUCENSE ABSOLUTA
101JOSE SUAREZ LEIS 34 00:37:03 M 33 MASTER 3_MAS 2 SAR- VERMU PETRONI ABSOLUTA
62JOSE MANUEL NIETO GONZÁLEZ 35 00:37:13 M 34 MASTER 2_MAS 15 NINGUNO ABSOLUTA
515SANDRA MOSQUERA LOSADA 36 00:37:15 F 2 SENIOR_FEM 2 ADAS PROINOR ABSOLUTA
31MARCIAL ANÍBAL BARCA ESPAÑA 37 00:37:15 M 35 MASTER 1_MAS 12 CLUB ATLLETISMO O PINO ABSOLUTA
613RAMON GARCIA TEIRA 38 00:37:22 M 36 MASTER 3_MAS 3 ATLETISMO FONTES DO SAR ABSOLUTA
586ARTURO RAMOS FERROL 39 00:37:25 M 37 MASTER 2_MAS 16 ATLETISMO MILLADOIRO ABSOLUTA
534DAVID SANISIDRO REGO 40 00:37:26 M 38 MASTER 1_MAS 13 NATACIÓN RIVEIRA ABSOLUTA
87MIGUEL SANTOMIL LAPIDO 41 00:37:31 M 39 MASTER 2_MAS 17 ATLETISMO SAR-VERMU PETRONI ABSOLUTA
649ANGEL JOSE RODRIGUEZ LOPEZ 42 00:37:33 M 40 MASTER 3_MAS 4 ATLETISMO MILLADOIRO ABSOLUTA
620JOSE ANTONIO JUANATEY PÉREZ 43 00:37:34 M 41 MASTER 2_MAS 18 ATLETISMO FONTES DO SAR ABSOLUTA
58JAVIER GUIMAREY SENIN 44 00:37:37 M 42 MASTER 2_MAS 19 ATLETISMO SAR-VERMU PETRONI ABSOLUTA
576FRANCISCO JOSE BESADA FILGUEIRAS 45 00:37:45 M 43 MASTER 2_MAS 20 NINGUNO ABSOLUTA
54RICARDO VILLAR RODRIGUEZ 46 00:37:46 M 44 MASTER 2_MAS 21 NOITEBRA FC ABSOLUTA
50JUAN LUIS GARCÍA MENIÑO 47 00:37:47 M 45 SUB 23_MAS 3 C. A. CAMBADOS - SEGUROS NOVAL ABSOLUTA
537FRANCISCO JOSÉ GUILLÁN PAZOS 48 00:38:26 M 46 MASTER 1_MAS 14 ARTROGAL-TRI 498 ABSOLUTA
64JOSÉ BUJÁN GONZÁLEZ 49 00:38:29 M 47 MASTER 2_MAS 22 CAO ( CLUB ATLETISMO OUTES ) ABSOLUTA
518PABLO CAMPO BAAMONDE 50 00:38:36 M 48 SENIOR_MAS 4 MONUNENTAL CXC ABSOLUTA
Resultados: 420