Clasificaciones  - CARREIRA PEDESTRE BATALLA DE CACHEIRAS 2019   CONCELLO DE TEO

Clasificaciones - CARREIRA PEDESTRE BATALLA DE CACHEIRAS 2019 CONCELLO DE TEO

Consulta en PDF
Buscar Participante

Resultados: 488
DorsalParticipantePTO CLUB T. OFICIAL T. NETO RITMO CATEGORÍA P. CAT P. SEX Ver más
17RUBEN INSUA DIAZ 1 ATLETISMO SAR VERMÚT PETRONI 34:58 - 3:53 SENIOR - 1
80ABEL BARROS GONZALEZ 2 CLUB ATLETISMO +9 MORAÑA 35:29 - 3:56 MÁSTER 2 - 2
27SERGIO REQUEIJO REQUEIJO 3 ATLETISMO ARENTEIRO 35:42 - 3:57 SENIOR - 3
1MANUEL VIEITES CARBALLO 4 CLUBE ATLETISMO CUNTIS 36:01 - 4:00 MÁSTER 2 1 4
24BRAIS OTERO BAAMEIRO 5 TRIBU TRAIL 36:30 - 4:03 SENIOR 1 5
8PABLO CARNERO RODRÍGUEZ 6 - 37:18 - 4:08 SENIOR 2 6
45SANTIAGO CID GACÍA 7 NOITEBRA FC 37:33 - 4:10 MÁSTER 1 1 7
98IVÁN GARCÍA RECHOU 8 CLUB ATLETISMO NOIA 37:34 - 4:10 MÁSTER 2 2 8
13ALEXANDRE FERNÁNDEZ TOJO 9 TAMBRE BIKE&RUNNING 37:54 - 4:12 SENIOR 3 9
59MAXI OUBIÑA FALCÓN 10 C. A. CAMBADOS - SEGUROS NOVAL 37:58 - 4:13 MÁSTER 1 2 10
115RAMÓN OUBIÑA DIOS 11 CLUB ATLETISMO CAMBADOS - SEG. NOVAL 38:31 - 4:16 MÁSTER 2 3 11
112JUAN CARLOS MARTINEZ VALVERDE 12 CLUB ATLETISMO O PINO 38:59 - 4:19 MÁSTER 2 4 12
95JOSE FERNÁNDEZ RENDO 13 TRIBU TRAIL 39:21 - 4:22 MÁSTER 2 5 13
72DIEGO SANTOS BLANCO 14 SARA VERMÚ PETRONI 39:26 - 4:22 MÁSTER 1 3 14
18MANUEL MALLO MAGARIÑOS 15 - 39:34 - 4:23 SENIOR 4 15
56PABLO MOSQUERA DONO 16 TAMBRE BIKE & RUNNING 39:45 - 4:24 MÁSTER 1 4 16
91MANUEL COSTA CASTRO 17 - 39:44 - 4:24 MÁSTER 2 6 17
106JUAN LANDEIRA SAAVEDRA 18 - 39:45 - 4:24 MÁSTER 2 7 18
4IAGO PEREIRA SEIJO 19 CLUB ATLETISMO SANTIAGO 39:47 - 4:25 SUB 20-SUB 23 1 19
146JUAN RIVAS CASTRO 20 CLUB ATLETISMO CAMBADOS - SEG. NOVAL 39:47 - 4:25 MÁSTER 3 1 20
7EFRÉN CAPELO VIEITES 21 NOITEBRA FC 39:49 - 4:25 SENIOR 5 21
22ARTURO MATA CASTRO 22 CLUB ATLETISMO SANTIAGO 39:59 - 4:26 SENIOR 6 22
132DANIEL BECERRA RODRIGUEZ 23 NOITEBRA FC 40:06 - 4:27 MÁSTER 3 2 23
126ÓSCAR VALLE LÓPEZ 24 NOITEBRA FC 40:16 - 4:28 MÁSTER 2 8 24
141FRANCISCO PAZOS CAMPOS 25 CLUB ATLETISMO +9 MORAÑA 40:29 - 4:29 MÁSTER 3 3 25
83JOSÉ BUJÁN GONZÁLEZ 26 CLUB ATLETISMO OUTES- JOHN TURKEY 40:38 - 4:30 MÁSTER 2 9 26
50RAUL IGLESIAS DURO 27 INDEPENDIENTE 40:50 - 4:32 MÁSTER 1 5 27
2CHRISTIAN DANIS CASTRO 28 DAFIT 41:18 - 4:35 SUB 20-SUB 23 2 28
10ALEX CASTRO LÓPEZ 29 CLUB OLIMPICO DE VEDRA 41:18 - 4:35 SENIOR 7 29
52DANIEL LOUREIRO AMENEIROS 30 - 41:18 - 4:35 MÁSTER 1 6 30
Resultados: 488