Participante
|
Cuota
|
Categoría
|
Club
|
BALADO ROMERO, ÁLVARO
|
ESCOLARES
|
SUB 10
|
CLUBE DE ATLETISMO SERRES RUNNERS
|
LAGO NOCEDA, ADRIÁN
|
ESCOLARES
|
PREBENXAMÍN
|
CLUBE DE ATLETISMO SERRES RUNNERS
|
LAGO NOCEDA, ALDARA
|
ESCOLARES
|
PITUFO
|
CLUBE DE ATLETISMO SERRES RUNNERS
|
BASCOY CAO, BELÉN
|
ABSOLUTA
|
MASTER 1
|
ADN RÍAS BAIXAS
|
CONEJO PENA, VICTOR
|
ABSOLUTA
|
MASTER 1
|
INDEPENDIENTE
|
CONEJO BASCOY, NADIA
|
ESCOLARES
|
PREBENXAMÍN
|
|
CONEJO BASCOY, AINOA
|
ESCOLARES
|
PITUFO
|
|
SANTOS LORENZO, ENRIQUE
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
TERRA DE SONEIRA
|
VÁZQUEZ MIRA, SANDRA
|
ANDAINA
|
ANDAINA
|
INDEPENDIENTE
|
SENRA ALVAREZ, ROBERTO
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
CLUB ATLETISMO TAMBRE
|
DELGADO GONZÁLEZ, PABLO
|
ABSOLUTA
|
MASTER 1
|
INDEPENDIENTE
|
GARCIA RODRIGUEZ, JORGE MANUEL
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
NOITEBRA
|
BLANCO BARREIRO, JOSE ANTONIO
|
ABSOLUTA
|
MASTER 3
|
INDEPENDIENTE
|
VÁZQUEZ VÁZQUEZ, NEREA
|
ESCOLARES
|
PITUFO
|
|
NOCEDA MARTÍNEZ, AARÓN
|
ESCOLARES
|
PREBENXAMÍN
|
CLUBE DE ATLETISMO SERRES RUNNERS
|
BUJAN OTERO, JOSÉ CARLOS
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
NOITEBRA
|
CÉSAR RÚA, ALICIA
|
ESCOLARES
|
PITUFO
|
INDEPENDIENTE
|
CÉSAR RÚA, GABRIEL
|
ESCOLARES
|
SUB 14
|
INDEPENDIENTE
|
CÉSAR VILA, ÁLVARO
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
CLUB ATLETISMO TAMBRE
|
RÚA DOMÍNGUEZ, CARMEN
|
ANDAINA
|
ANDAINA
|
INDEPENDIENTE
|
BOLON FIGUEIRAS, DAVID
|
ABSOLUTA
|
SENIOR
|
|
BELLO FRAGA, ANA
|
ABSOLUTA
|
SENIOR
|
|
VÁZQUEZ GOMEZ, JUAN CARLOS
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
INDEPENDIENTE
|
VÁZQUEZ MATO, JOSÉ MANUEL
|
ABSOLUTA
|
MASTER 1
|
CLUB ATLETISMO BRIÓN HYUPERSA SANTIAGO
|
VEIGA VALES, JOSE RAMON
|
ESCOLARES
|
SUB 12
|
ATLETISMO CUNTIS
|
IGLESIAS MOURE, LUCIA
|
ESCOLARES
|
SUB 10
|
NOITEBRA
|
IGLESIAS MOURE, SOFIA
|
ESCOLARES
|
PITUFO
|
INDEPENDIENTE
|
IGLESIAS MOURE, SOFIA
|
ESCOLARES
|
PITUFO
|
INDEPENDIENTE
|
LAGO MOLEDO, MANUEL
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
CAO CLUB ATLETISMO OUTES
|
IGLESIAS DOMINGUEZ, PABLO
|
ABSOLUTA
|
MASTER 1
|
NOITEBRA
|
REGO GALLARDO, HÉCTOR
|
ESCOLARES
|
SUB 10
|
CLUBE DE ATLETISMO SERRES RUNNERS
|
ROIBAS FERNANDEZ, JOSE LUIS
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
CLUB ATLETISMO SADA
|
GARCIA GARCIA, TELMO
|
ESCOLARES
|
PITUFO
|
|
VARELA GARCÍA, FRANCISCO JAVIER
|
ABSOLUTA
|
MASTER 1
|
INDEPENDIENTE
|
PEREZ GONZALEZ, PATRICIA
|
ABSOLUTA
|
MASTER 1
|
INDEPENDIENTE
|
VARELA PEREZ, ANGELA
|
ESCOLARES
|
SUB 12
|
INDEPENDIENTE
|
VARELA PEREZ, MARCO
|
ESCOLARES
|
PITUFO
|
INDEPENDIENTE
|
DOVAL SANCHEZ, LUCÍA
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
ATLETICA A SILVA
|
LUEIRO ABUIN, JOSÉ MANUEL
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
INDEPENDIENTE
|
DOVAL SANCHEZ, RAÚL
|
ABSOLUTA
|
MASTER 1
|
|
COUSELO FERNÁNDEZ, ALEJANDRO
|
ESCOLARES
|
SUB 14
|
CLUB ATLETISMO TAMBRE
|
GARCÍA BELLO, SANTIAGO
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
|
ABELENDA SUAREZ, SAUL
|
ESCOLARES
|
SUB 14
|
|
MARTINEZ ROMERO, JOSE LUIS
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
|
FERREIRO SOUTO, LUCAS
|
ESCOLARES
|
PITUFO
|
|
SOUTO PRIETO, MARÍA
|
ABSOLUTA
|
SENIOR
|
|
FERREIRO OROSA, MANUEL
|
ABSOLUTA
|
MASTER 1
|
|
FERNÁNDEZ GARCÍA, MÍCHEL
|
ABSOLUTA
|
SENIOR
|
S. D. BARBANTIA RODA
|
LOJO LÓPEZ, NOELIA
|
ABSOLUTA
|
SENIOR
|
|
GÓMEZ CANDEDO, ÁNGELA
|
ESCOLARES
|
SUB 12
|
CLUB ATLETISMO SADA
|