Participante
|
Cuota
|
Categoría
|
Club
|
BECERRA RODRÍGUEZ, DANIEL
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
NOITEBRA
|
ORGEIRA REY, MARÍA JESUS
|
ABSOLUTA
|
MASTER 1
|
|
RIAL PAIS, JOSÉ
|
ABSOLUTA
|
MASTER 3
|
CLUB ATLETISMO OUTES
|
RIAL GARCIA, ROSANA
|
ANDAINA
|
ANDAINA
|
CAO CLUB ATLETISMO OUTES
|
PAZOS MEIXUS, ARARAT
|
ABSOLUTA
|
SUB 18
|
|
ANTUÑA GONZÁLEZ, NORA
|
ESCOLARES
|
PREBENXAMÍN
|
|
GONZALEZ SANCHEZ, ALVARECHO
|
ESCOLARES
|
SUB 14
|
|
SUAREZ OTERO, GABRIELA
|
ESCOLARES
|
PITUFO
|
INDEPENDIENTE
|
SUAREZ OTERO, ALMA
|
ESCOLARES
|
PREBENXAMÍN
|
INDEPENDIENTE
|
SUAREZ OTERO, JULIA
|
ESCOLARES
|
SUB 10
|
INDEPENDIENTE
|
AGEITOS SAMPEDRO, JUANKY
|
ABSOLUTA
|
MASTER 1
|
PELUQUERÍA EVA MÉNDEZ
|
REBOREDO PRADO, VEGA
|
ESCOLARES
|
SUB 12
|
CORUÑA COMARCA
|
BLANCO FERREIRA, CARLOTA
|
ESCOLARES
|
SUB 12
|
CLUB ATLETISMO O PINO
|
MAZAS OTERO, DANIELA
|
ESCOLARES
|
SUB 14
|
CLUB ATLETISMO O PINO
|
CASTRO TATO, HUGO
|
ESCOLARES
|
SUB 10
|
CLUB ATLETISMO O PINO
|
FERNÁNDEZ LAGO, JUAN CARLOS
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
CLUBE DE ATLETISMO SERRES RUNNERS
|
RAÑA PREGO, MANUEL
|
ABSOLUTA
|
MASTER 3
|
INDEPENDIENTE
|
GONZALEZ VÀZQUEZ, SIMÒN
|
ESCOLARES
|
SUB 12
|
|
SIEIRA RUA, AFRICA
|
ESCOLARES
|
SUB 10
|
|
RUA DOMINGUEZ, ANA MARIA
|
ANDAINA
|
ANDAINA
|
|
PRADO FANDIÑO, MARCOS ANTONIO
|
ABSOLUTA
|
MASTER 1
|
VERXEL
|
RIBÓ MIGUEL, LUCAS
|
ESCOLARES
|
SUB 16
|
CLUB TRIATLÓN COMPOSTELA
|
RODRIGUEZ LISTE, JORGE
|
ABSOLUTA
|
MASTER 1
|
|
JUNCAL LISTE, MIGUEL
|
ESCOLARES
|
PITUFO
|
|
MARTÍNEZ SANCHEZ, MARIA
|
ABSOLUTA
|
MASTER 1
|
INDEPENDIENTE
|
GÓMEZ VIAÑO, JOSÉ
|
ABSOLUTA
|
MASTER 3
|
INDEPENDIENTE
|
RIOBÓ MUIÑO, ADOLFO
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
INDEPENDIENTE
|
RENDO PÉREZ, MANUEL
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
ECOPREVE
|
PINTOS LÓPEZ, MANUEL ANXO
|
ABSOLUTA
|
SENIOR
|
|
SAINZ DE LA TORRE VILALTA, ANA
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
CLUB ATLETISMO O PINO
|
PEREIRO GÓMEZ, EVA MARÍA
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
CLUB ATLETISMO O PINO
|
FRAGA REGUEIRO, NOÉ
|
ESCOLARES
|
PREBENXAMÍN
|
|
FRAGA REGUEIRO, NICOLÁS
|
ESCOLARES
|
SUB 12
|
|
LIÑARES LIÑARES, NICOLAS
|
ESCOLARES
|
SUB 10
|
|
LIÑARES LIÑARES, SARA
|
ESCOLARES
|
PREBENXAMÍN
|
INDEPENDIENTE
|
MARTINEZ PEREIRA, MONTSE
|
ESCOLARES
|
SUB 12
|
|
MARTINEZ HERVES, FERNANDO
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
|
LIÑARES CASTIÑEIRAS, SANDRA
|
ANDAINA
|
ANDAINA
|
INDEPENDIENTE
|
SANMARTÍN CASTRO, MATEO
|
ESCOLARES
|
PITUFO
|
|
LIÑARES CASAL, OSCAR
|
ANDAINA
|
ANDAINA
|
INDEPENDIENTE
|
REY REY, PEDRO
|
ANDAINA
|
ANDAINA
|
|
ORGEIRA REY, MARÍA DEL PILAR
|
ANDAINA
|
ANDAINA
|
|
FERREIRA FRAGA, ANXO
|
ABSOLUTA
|
SENIOR
|
INDEPENDIENTE
|
PIZARRO, LUNA GUADALUPE
|
ESCOLARES
|
SUB 14
|
CLUB ATLETISMO SADA
|
BAS ROTH, NICOLÁS FERNANDO
|
ABSOLUTA
|
MASTER 1
|
CLUB ATLETISMO SADA
|
MIGUENS OTERO, MARIA ELENA
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
CLUBE ATLETISMO SAR-PETRONI
|
MATALOBOS BUSTELO, ANTONIO
|
ABSOLUTA
|
MASTER 1
|
CLUB ATLETISMO BRIÓN HYUPERSA SANTIAGO
|
FREIRE RUIBAL, DANIEL
|
ABSOLUTA
|
SENIOR
|
INDEPENDIENTE
|
CARRACEDO VÁZQUEZ, ASIER
|
ESCOLARES
|
SUB 12
|
RUNNERS CARBALLO
|
VARELA RODRÍGUEZ, FRANCISCO JAVIER
|
ABSOLUTA
|
MASTER 2
|
INDEPENDIENTE
|